Site İçi Arama
Sayaç
Bugün Ziyaretçi : 50
Toplam Ziyaretçi : 28142
Hizmetlerimiz

Toplu Yemek (Taşıma Yemek)
Toplu yemek üretimimizde mevsimin en taze ürünlerini kullanarak, temel hijyen kuralları ve gıda sağlığı bilinciyle müşteri odaklı yemek üretimi yapmaktayız.

Toplu yemek menülerimiz aylık güncel olarak, yemek sektörü deneyimi olan tecrübeli gıda mühendislerimiz tarafından, müşteri istekleri, dengeli beslenme, toplu yemek üretimine uygun olan ve yemeklerin birbirleriyle uyumuna göre hazırlanır.

Toplu yemek üretimimiz de, yemeklerimiz piştikten sonra, yemeğin kendi özelliğini, görünümünü ve besin değerlerini kaybetmeden termo kaplarla taşımaktayız. Yemeklerimizin sıcak ve lezzetli bir şekilde servis edilmesi için yemekhaneniz de gerekli olan benmari ve diğer ekipmanlar Göktepe Yemek tarafından temin edilmektedir.

Catering Hizmetleri
Göktepe Yemek olarak catering hizmetlerimizde de yılların tecrübesiyle, titizlikle seçilmiş ürünler, catering hizmetine uygun hazırlanmış özel mönüler ve catering konusunda uzmanlaşmış profosyonel ekibimizle amacına uygun tam bir catering hizmeti sunmaktayız.

Catering hizmetleri olarak düğün, nişan, açılış, kokteyl, doğum günü, özel party, toplantı organizasyonları, özel yemek siparişleri ve özel günler için, çok özel hazırlanan mönülerimizle, yapılacak olan catering çalışmasının amacına uygun olarak ikram edilmektedir.

Catering hizmetinin önemi ve kusursuzluğu açısından, konusunda uzman aşçı ve garson ekibimizle her detaya dikkat etmek, üstlenmiş olduğumuz catering hizmeti görevimimizi başarıyla yerine getirmek Göktepe Yemek olarak en büyük gururumuzdur. Catering firmasının başarısı davet sahibi kişi ve kuruluşların itibarını ve saygınlığını artırır. Catering bizim işimizin bir parçasıdır, bir telefonla bize ulaşmanız yeterlidir..

Paket Yemek Hizmetleri
Yemekhanesi olmayan, tabak,çatal,kaşıkla uğraşmak istemeyen tek kullanımlık steril kaplarda sunulan hizmettir. 

İŞ YERLERİNİZE Göktepe Yemek, personelinizin iş arttırmasını, kurum ruhu gelişmesini sağlayan iş veriminizi arttıran yemek hizzmetleri sunar.
HASTANELERE Göktepe Yemek, yönetici ve klinik diyetisyenleri ile hastalarınız ve sağlık personeliniz için gerekli bütün şartlara uygun yemekler hazırlar.
OKULLARA Göktepe Yemek,anaokulundan üniversiteye kadar bütün öğrenim kurumlarına öğrencilerimizin yaşlarına uygun sağlıklı, lezzetli ve eğlenceli yemekler hazırlar.
İNŞAAT ŞANTİYELERİNE Göktepe Yemek, yönetici ve personelinizin geçici olarak yerleştiği şantiyelerde hayatın güzel ve mutluluk verici olduğunu hissettiren sıcak ve lezzetli yemekler hazırlar.
DÜĞÜN, NİŞAN ve ORGANİZASYONLARA Göktepe Yemek,misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlamanıza yardımcı olur,siz yemek işini bize bırakın ve gönül rahatlığı ile misafirlerinizle ilgilenin.
FABRİKALARA Göktepe Yemek, işçilerinizin ihtiyaç duydukları çeşit ve kalitede yemekler sağlar, çalışma performanslarının istediğiniz düzeyde olmasına yardım eder.